Türkiye’de Risk Sermayesi ve Melek Yatırım

Webrazzi Gündem* toplantılarında bugün Türkiye internet pazarının gelişimi ve dünyaya açılımı yönünde Risk Sermayesi ve Melek Yatırım konusunu masaya yatırıyoruz.

Ülkemizden dünya çapında ses getirecek projeler çıkarmak için yatırım fırsatlarını, yatırım modellerini ve ülkemizin içinde bulunduğu koşulları inceleceğiz ve eminim bugün Türk interneti içi önemli bir gün yaşayacağız.

Toplantıda Etohum Kurucusu Burak Büyükdemir, LabX Genel Müdürü Fuat Sami, Inovent Genel Müdürü Serhat Görgün, iLab Ventures Direktörü Yüksel Dibekoğlu, Mynet Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli, Markafoni Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra,  Young Turk Ventures Kurucusu Cem Sertoğlu, Rhea Investments Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yazıcı ve daha önce Nubridge VC Summit ile ülkemizin global piyasadaki imajını yükselten Big Bang Ventures Yatırımcı Ortağı Pamir Gelenbe konuşmacı olarak yer alacak.

Toplantı programa şuradan ulaşabilir, eğer katılamayacaksanız bugün Twitter.com/Webrazzi üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

*Bugün 9. ve son Webrazzi Gündem toplantısını yapacağız. 😉

http://firatdemirel.com/wp-content/uploads/2010/06/Türkiye’de-Risk-SermayesiVC-ve-Melek-YatırımAI.jpg

Leave a Reply