Tag: firat demirel

Yeni Bir Şeyler Söylemek Lazım

Web sayfama uzun zamandır ilgi göstermiyordum. Son dönemde blog formatını da arka plana almıştım. Ancak kısa kısa birşeyler yazmak istiyorum. Ayrıca zaman zaman ingilizce de yazmaya çalışacağım. Yazıların okunabilir olması için temayı da mümkün olduğunca basitleştirdim umarım işe yarar.

Başlığa adını veren Mevlana’nın şiiri* ile şimdilik bu kadar diyorum..

Yeniliğe Doğru

Hergün bir yerden göçmek ne iyi
Bulanmadan donmadan akmak ne hoş

Hergün bir yere konmak ne güzel
Bulanmadan donmadan akmak ne hoş

Dünle beraber gitti cancağızım
Şimdi yeni şeyler söylemek lazım

Ne kadar söz varsa düne ait
Şimdi yeni şeyler söylemek lazım

*Bu şiire Sezen Aksu’nun Işık Doğudan Yükselir albümünde rastladım, iyi oldu.

Yeniden Merhaba Dünya!

Selamlar, eğer ziyaret ettiyseniz bir kaç aydır online malikanemi bir bekleme dönemine sokmuştum ve yeni paylaşımlar yapmıyordum. Yine blogumu WordPress’e taşıyacağımı, bazı şeylerin değiştiğini, değişmekte olduğunu da paylaşmıştım. Eski blogumda son yazımı 13 Nisan’da girmişim ve o günden bu yana 4,5 ay geçmiş. Bu geçen 4,5 ayda blogumla ilgilenmeye vakit bulamadığımdan arada geçen bir çok şeyi de atlamış oldum.

Fakat bu sürede neler olduğunu yazılarımda yavaş yavaş aktarmayı düşünüyorum. Şimdilik malikaneme yeniden kavuşmuş olmanın huzurunu yaşamaktan yanayım.

Daha iyi paylaşımlar ve güzel haberlerim için yavaş yavaş sahneye çıkıyorum. İş ve sosyal hayatım hakkındaki gelişmeleri artık bana ulaşamasanız da buradan öğrenebilirsiniz.

İrtibatı koparmayın. 😉