Tag: dunya

Ortadoğu’da Son Durum

BBC, Ortadoğu’da kaynayan kazanın son durumunu detaylı ve güzel bir şekilde hazırlamış. Yanıbaşımızda neler olduğunu bilmek adına not düşmek istedim.

Buyrun; http://bbc.in/ortadogu

Bazen, birilerinin dünyayı çaydaki şeker…

Bazen, birilerinin dünyayı çaydaki şeker gibi karıştırdığını düşüyorum.

Pekin yönetimi, ABD’ye “internet özgürlüğü bahanesiyle diğer ülkelerin içişlerine müdahale etmemesi” uyarısında bulunmuş. – http://t.co/o801aog

Orta Doğu ülkelerinde yaşanan muhalif gösteriler ve şiddet olayları nedeniyle petrol fiyatları son iki buçuk yılın en yüksek seviyesine yükselmiş. – http://t.co/9nwlc1u

Yeniden Merhaba Dünya!

Selamlar, eğer ziyaret ettiyseniz bir kaç aydır online malikanemi bir bekleme dönemine sokmuştum ve yeni paylaşımlar yapmıyordum. Yine blogumu WordPress’e taşıyacağımı, bazı şeylerin değiştiğini, değişmekte olduğunu da paylaşmıştım. Eski blogumda son yazımı 13 Nisan’da girmişim ve o günden bu yana 4,5 ay geçmiş. Bu geçen 4,5 ayda blogumla ilgilenmeye vakit bulamadığımdan arada geçen bir çok şeyi de atlamış oldum.

Fakat bu sürede neler olduğunu yazılarımda yavaş yavaş aktarmayı düşünüyorum. Şimdilik malikaneme yeniden kavuşmuş olmanın huzurunu yaşamaktan yanayım.

Daha iyi paylaşımlar ve güzel haberlerim için yavaş yavaş sahneye çıkıyorum. İş ve sosyal hayatım hakkındaki gelişmeleri artık bana ulaşamasanız da buradan öğrenebilirsiniz.

İrtibatı koparmayın. 😉