Arka Kapak Ocak Sayısı & Okur Anketi

Aylık kitap ve kültür dergisi Arka Kapak‘ı umarım daha önce duymuşsunuzdur. Türkiye’nin en genç ve en güzel* dergilerinden biri. Metin tarafında olduğu kadar, kapak tasarımı ve illüstrasyonlarıyla da özgün, okuyucunun hem aklına hem gözüne hitap eden bir dergi.

Geçen 16 sayıda Ahmet Hamdi Tanpınar’dan George Orwel’e kadar önemli yazarlar Arka Kapak’ta dosya konusu oldu. 2017’ye de şair Cemal Süreya ile hızlı bir giriş yaptı(k). Üstelik bu ay Savaş ve Çocuk temalı bir almanak hediyesi de var.

Gel gelelim her şeyde olduğu gibi Arka Kapak’ta da daha iyisi yapılabilir. Bu nedenle Arka Kapak Okur Anketi‘ne katılıp her konuda (dergi fiyatından içeriğine kadar) fikirlerinizi paylaşabilir, bizi motive edebilirsiniz. 🙂

Not 1: Arka Kapak’ın fiyatı 10 TL ama hala 7,5 TL’den yıllık abone olabilirsiniz.
Not 2: Twitter’da ve Instagram’da Arka Kapak‘ın yeni sayılarını takip edebilir, ArkaKapak.com‘da dergide yayımlanmış veya farklı yazıları bulabilirsiniz.

*Ben de Arka Kapak’ta bilim/teknoloji/girişimcilik konularında kitap incelemeleri yazıyorum ama yukarıdaki kanaatimde duygusal davranmadığımı söylemeliyim.

Leave a Reply