Fırat Demirel

Ne Yazayım?

Bloga her gün yazı yazma kararı gerçekten büyük bir iddia. Mükemmel bir iş çıkarmak değil, kesintisiz her gün bir iki satır karalamak bile gerçekten zor bir iş. Hatta Hasan Başusta da ilk yazımı yazar yazmaz bu noktaya parmak bastı ve beni uyardı. 🙂

Açıkçası Twitter paylaşımlarımı blog yazısı olarak paylaşmaya niyetim yok. Her gün bloguma girip yeni bir şeyler (kimine göre önemli, kimine göre önemsiz) yazmayı kafaya koydum.

Hal böyle olunca ‘bugün ne pişirsem’ kaygısına düşmemek elde değil. Konu bulmak değilse de karar vermek zor.

İlgi alanıma giren konuları, tanıtmamı istediğiniz proje vb. işlerinizi benimle paylaşabilirsiniz. Önerilerinizi yorumlarda anonim de olsa paylaşın lütfen.

Aşağıdaki anket hakkındaki önerilerinizi de paylaşabilirsiniz.

 

Categories: Kişisel

Casuslar Köprüsü Filmi » « Herkese Kitap Vakfı

3 Comments

  1. Kısa ve öz olmalıdır. Zaten okumayı yeni keşfeden bir toplum olarak insanlarıda sıkmadan güzel yazılar daha etkili olacaktır. Emeğinize sağlık TEŞEKKÜRLER.

  2. Muhammet Korkmaz

    Mart 26, 2016 — 22:10

    Sizin de benim gibi verimlilik uygulamalarına ilginiz var galiba kullanıyor musunuz, beğeniyor musunuz bilmiyorum ama Trello’yu blogunuzda tanıtabilirsiniz

    • Trello’yu kısmen kullanıyorum ama çok popüler bir araç olduğu için tanıtmayı çok düşünmedim açıkçası. Teşekkürler paylaşımınız için.

Comments are closed.

Copyright © 2018 Fırat Demirel

Theme by Anders NorenUp ↑